SİYAH MASKE NEDİR?

Siyah maske binlerce yıldır toprağın altında bekleyen polifenolleri çok yüksek oranda içeren cilt sağlığı ve güzelliği için Natrumin Laboratuarları tarafından geliştirilen cilt sağlığı ve güzelliği vadeden doğal bir üründür. Dermatolojik testleri İtalya Chelab Laboratuarları tarafından yapılmış ve herhangi bir alerjiye veya iritasyona sebep olmadığı bu testlerce kanıtlanmıştır. Herhangi bir boyar madde içermez, rengi içerikte kullanılan özütlerin doğal rengidir.

*İçeriğinde zengin doğal polifenoller,çinko,molibden,kalsiyum,potasyum mineralleri ve suda çözünen vitaminler mevcuttur.

*İlk yarım saatte etkilidir.

*Ekonomiktir kullanımı pratiktir güzellik merkezlerinde saatlerce beklemeden evinizde rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Neden Siyah Maske ile Diğerlerinden Daha Kısa Sürede ve Etkili Sonuçlar Elde Edilir?

40 kg. civarı bitki ve meyve özünden elde edilebilecek polifenol oranları Siyah Maskede tek bir pakette konsantre olarak sunulmaktadır. Bunun sonucu olarak sıradan maskelerde onlarca uygulamada elde edilebilecek sonuçlar ilk kullanımdan itibaren cilte yumuşatıcı etki, parlaklık, gözeneklerde açılma, orjinal cilt rengi, elastikiyet, siyah noktalarda kaybolma gibi sonuçlar gözlenmektedir.

Siyah Maske yüzünüzdeki doku ve hücreleri zengin biomineral içeriğiyle besler uygun deri görünümünü sağlar. Üst deri üzerinde peeling etkisi yapar pürüzsüz ve taze bir deriyi hazırlar. Siyah nokta, sivilce ve leke gibi oluşumları engeller, yok eder.İçeriğindeki zengin polifenol özütü sayesinde kırışıklıkların azalmasını destekler,yaşlılık görünümünüzü azaltır, cilt dokusuna zararlı olan maddeleri ciltten uzaklaştırarak yüzünüze genç ve parlak bir görünüm kazandırır.İçeriğinde bulunan %33 polifenol özütünün etkisini elde etmek için tam tamına 11-15 kat daha fazla bir bitki  maskesini yapmanız gerekir.(bitkilerde ortalama %1-4 polifenol bulunmaktadır.) Cilt bakımında polifenollerin; kollajen sentezini uyarması ile hasarlı dokunun onarılarak cildin yenilenmesi, sonuç olarak da siyah nokta, sivilce, kırışıklık gibi cilt sorunlarının daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde bakımı sağlanmaktadır.

Mineral bakımından çok zengin olan maske, cildi toksinlerden, kirden ve yağ fazlasından arıdırır. Cildi sıkılaştırıp, gözeneklerin görünümünü minimize eder. Ferahlamış, canlanmış yeni bir cilt görünümünü ortaya çıkarmak için cildi toksinlerden arındırma ve kirlerden temizleme yeteneğiyle bilinen mineral yönünden zengin binlerce yıldır toprağın altında bekleyen doğal polifenoller içermektedir. Derinlemesine nüfuz eden arındırıcı etkisi gözeneklerdeki fazla sebumu giderir, ölü hücrelerden arındırarak cildinizi pürüzsüz ve taze bir hale getirir.

Oksijen alımını arttırıp ciltte hapsolan sıvıları dışarı atarak cildi yatıştırır. Cildi uyarıp hücre yenilenmesini hızlandırır, iltihapları önler, derinlemesine temizlik ve bakım sağlar.

Güneş ışınlarının taşıdığı ultraviyole ışınlarının cilt üzerindeki olumsuz etkileri düşünüldüğünde  hücre içi metabolizma bozulur, daha az kan taşınır,ter ve yağ bezlerinin fonksiyonları bozulur ,kollajen yapımı azalır, var olan kollajen lifleri kalınlaşır,damarların duvarlarındaki kollajen liflerde özelliklerini kaybettiklerinden (özellikle göz çevresi ve damarların daha yüzeyde olduğu bölgelerde) damar duvarlarından dışarı kan serumu çıkmakta ve süngersi yapıdaki bölgelerde, torbalaşmalara ve kırışıklıklara sebep olmaktadır. Dephyto Siyah Maske kan dolaşımını hızlandırıp düzenleyerek cildin ihtiyaç duyduğu besleyici maddeleri dokulara kazandırır. Yağ bezlerinin fonksiyonlarını regüle eder ve ciltte kollajen sentezini stimüle ederek göz çevresinde meydana gelen torbalanma ve kırışıklıkların çözümünü sağlar.