KULLANIMI

Siyah Maske Nasıl Uygulanır?

Siyah Maske(Dephyto yıkanabilir) bütün vücuda uygulanabilir. Bir fırça veya parmaklar yardımıyla cilde uygulanarak 30 dk. bekletilir. Daha sonra ılık su yardımıyla cilt temizlenir.Soyulabilir maskeyi tercih ettiğiniz takdirde kuruması için 15-25 dakika beklenir ve soyularak kaldırılır.(Soyulabilir maske kimyasallar(tutkal,boya ve alkol) içerdiği için tavsiye etmiyoruz) Haftada 2-3 kez kullanılmalıdır. Tüm cilt tipleri için uygundur.

res

Siyah Maske Kullanımı Sonrası Neler Olacak?

Cilt Üzerine Etkileri?

Cilt Üzerine Etkileri?

İlk uygulama;
Maske ilk uygulamada gözeneklerin içine kadar nüfuz ederek genişlemiş gözeneklerde oluşan siyah noktaların yüzeye doğru çıkartılmasına yardımcı olur. Cildin parlamasını elastikiyet kazanmasını sağlar. Cilt tonunu düzenler.
3.-4. Uygulama ;
Bu aşamadan sonra cildiniz siyah noktalardan arındırılmış olur. Akne problemi azalır. Cilt pürüzsüzleşmeye başlar. Cilt lekeleri yavaş yavaş yokolmaya başlar. Cilt daha taze daha canlı hale gelir.
8.- 10. Uygulama ; Bu aşamadan sonra cilt yüzeyinde gözle görülür derecede düzelme fark edilir. Siyah noktalar, lekeler ve aknede belirgin derecede azalma gözlenir, genişlemiş gözeneklerde fark edilir sıkılaşma gözlenir. Alın ve göz çevresinde bulunan İnce çizgilerde ve kırışıklıklarda azalma fark edilir.
Not: Hassas ciltlerde ilk kullanımda geçici bir kızarıklık oluşturabilir. Düzenli kullanımda aynı sorun tekrarlamaz. Aşırı kuru ciltlerde hafif kaşıntı yapabilir. Düzenli kullanımda cildin nem ve yağ seviyesini düzenleyeceğinden sorun tekrarlamaz.