Dermatolojik Peloit Terapi Dephyto Siyah Cilt Maskesi Etkisini Nasıl Gösterir?

Dermatolojik Peloit Terapi Dephyto Siyah Cilt Maskesi Etkisini Nasıl Gösterir?

Dermatolojik Peloit Terapi Dephyto Siyah Maske (bitki) ve fauna (hayvan) ürünlerinin çürümesi ile meydana gelen doğadaki “canlı” maddelerin karışımıdır.Tedavi edici etkisi maskenin biyolojik, termal, kimyasal ve mekanik hareketi ile sağlanmaktadır.

Dermatolojik Peloit Terapi Dephyto Siyah Maske uygulaması deri için önemli olan mineralleri geri getirmek için ve erken yaşlanma ile kırışıklıklarla mücadelede yardımcı olmak için kullanılmaktadır. Kasları gevşetmektedir. İltihap giderici etkiye sahiptir. Kronik deri bozukluklarını azaltmada yardımcı olmaktadır. Çamur iz element olan bakır, silika, molibden ve çinko gibi mineraller sayesinde deriye faydalı etkileri vardır. Derinin elastikiyetini arttırmaktadır. Derinin doğal renk tonunu bulmasına yardımcı olmaktadır. Bağ dokusunu güçlendirmektedir. Ayrıca, selülidi dağıtıcı bir etkiye sahip olduğu düşünülmektedir. Hasarlaşan yüzey üzerine uygulandığı zaman iltihap ve ağrının etkisini azaltmaktadır. Dermatolojik Peloit Terapi Maskesi bilinen en iyi temizleyicidir. Zira kan dolaşımını arttırdığından dolayı toksinleri sistemden uzaklaştırmaktadır.

Vücut yaşlandıkça kendi kendine mineral üretemez ve mineral seviyesi düşer. Su ve gıdanın dışında kaynaklara ihtiyaç vardır. Dermatolojik Peloit Terapi Maskesinin  en önemli özelliği nemi uzun süre tutmasıdır. Dermatolojik Peloit Terapi Maskesi, vücudu stresten korumak, güzel bir deri sağlamak ve önemli mineralleri deri yüzeyinde toplamak için uzun zamandır uygulanmaktadır. Vücuda tatbik edildiğinde vücudun ısısını emerek soğumasına sebebiyet vermektedir. Bölgenin iltihaplanmasını azaltmaktadır. Ayrıca sirkülâsyonu (kan devir-daimini), yabancı madde emilimini ve bertarafını sağlamaktadır.

Dermatolojik Peloit Terapi Dephyto Siyah Maske, güzellik bakımının yeni bir şeklidir. Birçok insan Dermatolojik Peloit Terapi Dephyto Siyah Maske tedavisine aşina değildir. Fakat kısaca şunu söyleyebiliriz ki Dermatolojik Peloit Terapi Dephyto Siyah Maske tedavisi güzellik bakımlarının son modern halidir. Dermatolojik Peloit Terapi Dephyto Siyah Maske doğal nem içermesi nedeni ile çok iyi bir güzellik yardımcısıdır. Ayrıca, Dermatolojik Peloit Terapi Maskesi birçok hastalığın tedavisinde de kullanılmaktadır. Dermatolojik Peloit Terapi Dephyto Siyah Maske kan toplanmasını engeller ve kanı aktif hale geçirir. Ayrıca, deriyi tekrar canlandırmanın çok mühim bir şeklidir. Genel görünüşü düzeltir ve yumuşak hissetmeyi arttırır. cilt maskesi sahip olduğu polifenollerin kanıtlanmış kollajen sentezini uyarabilme yeteneği sayesinde bağ dokusuna etki ederek cildi içten desteklemeye başlar ve kırışıklık ve ince çizgilerin görünümünde belirgin bir iyileşme sağlar. Anti komedojenik etkileri sayesinde siyah noktaların görünümünde iyileşme sağlarken tekrar oluşmalarınıda engeller.

Dermatolojik Peloit Terapi Dephyto Siyah Maske uygulanması boyunca;

 • Dokular ve hücreler, büyük miktarda oksijen ve besleyici ile desteklenmektedir.
 • Metabolik işlemler uyarılmakta ve zararlı maddeler vücuttan atılmaktadır.
 • Hormonsal hareket ve bağışıklık sistemi aktif hale getirilmektedir.

Dermatolojik Peloit Terapi Dephyto Siyah Maske diğer faydaları

 • Soğuk su paketlerinden daha uzun süre nem tutar.
 • Çamurdaki soğuk nem derinin gözeneklerini serbest bırakır, kanı yüzeye çeker.
 • Akneyi önler ve onarır.
 • İlaç olmadığı için herhangi bir yan etkisi yoktur.
 • Uygun deri pH’ını sağlar.
 • İçindeki polifenoller sayesinde doğal hormon dengesini sağlar.
 • Yıpranmış üst deriye ovma etkisi ile yüzeyin pul pul dökülmesini sağlayarak pürüzsüz ve genç bir deri hazırlar.
 • İltihap gidericidir.
 • Yaşlılık görünümünü giderir (anti-aging).
 • Sağlıklı deriyi yeniler.
 • Deri yüzeyindeki zehirli maddeleri yok eder (detoks yapar).
 • Derinin normal rengini sağlar (toning).
 • Derinin daha hafif hissedilmesini sağlar.
 • Temizleme özelliği, ölü hücreleri yeniler, cildi sıkılaştırır.
 • Doğal olarak herhangi bir zararı yoktur.

Dermatolojik Peloit Terapi Dephyto Siyah Maske dikkate değer bir yenileme, gevşetme, mikrop kırıcı, ödem giderici ve ağrı azaltıcı etkisi vardır.

Dermatolojik Peloit Terapi Dephyto Siyah Maske aşağıdaki konularda önemle tavsiye edilebilir:

 • Hareket/iskelet sistemi bozuklukları (arthritis, poliartrithis, travmanın etkilerinden sonra, osteochondrosis, radiculitis).
 • Çevresel ve merkezi sistem ile solunum sistemi bozuklukları.

Dermatolojik Peloit Terapi Dephyto Siyah Maskenin alerjik etkisi gözlenmemiştir.

Dermatolojik Peloit Terapi Dephyto Siyah Maske etkisini ne kadar sürede gösterir ne zaman sonuç alabiliriz?

Saç enerjisi kısmında bahsettiğim üzere 40 kg elmadan alacağımız etken maddeleri biz ürünlerimizde konsantre olarak sunuyoruz.Bunun doğal sonucu olarak ta yarım saat içinde cillte fondoten etkisi,parlaklık,gözeneklerde açılma,doğal cilt rengi,ciltte elastikiyet,siyah noktalarda kaybolma gibi sonuçları alabiliriz.Hatta bizim iddiamız yarım saat içinde sonuç alamıyorsanız ürünü iade edebilirsiniz.

Dermatolojik Peloit Terapi Dephyto Siyah Maskenin İçeriğinde neler vardır?

Zengin selenyum,molibden,kalsiyum,potasyum gibi çok değerli mineraller, doğal su, suda eriyebilir tuzlar, silisyumlu kil kütlesi, eriyebilir organik bileşenler, vitamin ve mineraller polifenoller,polikarboksil gruplar kükürt ve biyolojik aktif maddeler içermektedir.

Kullanımı: Dermatolojik Peloit Terapi Dephyto Siyah Maske her türlü cilt (kuru, yağlı) için kullanılabilir. Cilt temizlenir, eğer yalnızca yüze uygulanacaksa buhar banyosu yapılır. Dermatolojik peloit terapi maskesi elle cilde  uygulanarak tamamen kuruması beklenilir.Sadece yüz değil bütün vucuda uygulanabilir. Bu takriben 30 dakika sürecektir. Daha sonra ılık su ile dairesel hareketlerle masaj yaparak ciltten uzaklaştırılır. Temizleme işlemi bittikten sonra siyah noktaların bulunduğu  bölgelere hafifçe peelling yapıldığında ilk kullanımdan itibaren siyah noktaların kaybolduğu görülebilir.Temizleme işlemi için asla sabun veya şampuan kullanılmamalıdır. Yüze yapılan uygulamalarda maskenin uygulanmasından sonra 2 saat süreyle cilde herhangi bir krem sürülmemelidir. Haftada 2-3 uygulama tavsiye edilir..